Aktualny próbnik umożliwia stały dostęp do asortymentu.
Zamów próbniki

Nasz zespół oferuje pełne wsparcie i doradztwo telefoniczne i e-mailowe.
Kontakt

Można zamawiać małe ilości (już od 1 błamu)
Błam – cały płat skóry. Wielkość ok 4-6m2

Ponad 200 kolorów skór na stałe w naszym magazynie gwarantuje szeroki wybór i szybką realizację zamówienia.
Przeglądaj ofertę

Unikalne skóry na ekskluzywne zamówienia dobierzemy i sprowadzimy w odpowiedzi na indywidualne potrzeby naszego klienta.


JAK ZAMAWIAĆ

Współpraca biznesowa to dla nas relacja, do której wnosimy doskonałą organizację, skuteczność i najlepszą jakość produktów – by rozwijać firmy naszych klientów.

1.

Przejrzyj artykuły w naszych autorskich próbnikach lub w katalogu online i wybierz interesujące Cię produkty do zamówienia.

2.

Złóż zapytanie ofertowe w najwygodniejszej dla Ciebie formie: formularz online, emailem: biuro@kravczyk.com lub telefonicznie: +48 58 625 14 44

3.

Zamówienie z dużą starannością pakujemy w materiały zabezpieczające produkt w transporcie.

4.

Jeśli zamówienie zostało złożone do 15:00 wysyłamy je kurierem UPS jeszcze tego samego dnia. Zamówienia złożone po 15:00 wysyłamy następnego dnia.

5.

Przesyłkę otrzymasz kolejnego dnia na terenie Polski, w ciągu 3-5 dni w przypadku innego kraju europejskiego.


WDT – Wewnątrzwspólnotowa dostawa towarów

W Kravczyk sp. z o.o.  istnieje możliwość zakupu ze stawką vat 0% dla firm zarejestrowanych na terenie Unii Europejskiej i mających siedzibę poza granicami Polski. Firma chcąca zrealizować zamówienie WDT musi posiadać ważny numer identyfikacyjny VIES, zarejestrowany dla transakcji wewnątrzwspólnotowych, nadany przez państwo członkowskie właściwe dla nabywcy, zawierający dwuliterowy kod stosowany dla podatku od wartości dodanej. Zamówienie WDT realizowane jest tylko i wyłącznie poprzez wysyłkę towarów poza granicę Polski na oficjalny adres firmy. Na życzenie klienta istnieje możliwość wystawienia faktury VAT w walucie Euro.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ